Розбудова Держави

Випуски

2012 (№1)

OBKLADYNKA RD 2012


2011 (№1-2)
1'2011

2010 (№1)
2010

Українці мають коротку політичну пам’ять
Субота, 15 грудня 2012, 14:07

Справа Юлії Тимошенко показує, що українці мають коротку політичну пам’ять, йдеться у статті авторитетного американського видання.

«Українці показали, що мають коротку політичну пам’ять. Тимошенко, яку багато хто раніше сприймав, як демагога, тепер нагадує українцям про надії (часів «Помаранчевої революції» - ред.), які країна, здається, загубила – і про президента, охопленого бажанням помсти, який зараз є при владі», – йдеться у статті, опублікованій в американському виданні The Washington Post.

Окрім того, у статті вказується, що президент України Віктор Янукович перервав шлях України на Захід, однак не зміг узяти країну повністю під свій контроль – зокрема, завдяки громадським організаціям, які опираються його тиску. Відтак на майбутніх парламентських виборах, згідно з автором статті, Партію регіонів очікує неприємний результат.

«Єдиною сильною картою Януковича є поширена відраза, яка стосується розділеної опозиції майже тією ж мірою, як і його самого», - додає автор.

Нагадаємо, що 15 червня міністерство закордонних справ Франції закликало українську владу звільнити екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко та колишніх міністрів її уряду. Також у Парижі відбулася акція на підтримку Юлії Тимошенко.

Джерело: 

ZAXID.NET

 

Партнери

 

oun

usl

Фундація ім. О. Ольжича