Розбудова Держави

Випуски

2012 (№1)

OBKLADYNKA RD 2012


2011 (№1-2)
1'2011

2010 (№1)
2010

Путін зібрався розширювати культурну присутність РФ у країнах колишнього СРСР
Понеділок, 27 лютого 2012, 00:00

Росія повинна на порядок збільшити освітню і культурну присутність у країнах, де частина населення говорить російською або розуміє російську мову.

Про це у своїй передвиборчій статті з питань міжнародних відносин "Росія і світ, який змінюється", опублікованій у газеті "Московские новости", написав кандидат в президенти Росії Володимир Путін.

 

"Повага до своєї країни визначаться ще й тим, як вона здатна захистити права своїх громадян і співвітчизників за кордоном", - зазначив він.

У той же час, прем'єр-міністр РФ вважає, що майже всі країни колишнього СРСР є російськомовним простором.

"Для Росії існує можливість не тільки зберегти свою культуру, а й використовувати її як потужний фактор просування на глобальних ринках. Російськомовний простір - це практично всі країни колишнього СРСР і значна частина Східної Європи. Не імперія, а культурне просування, не гармати, не імпорт політичних режимів, а експорт освіти і культури допоможуть створити сприятливі умови для російських товарів, послуг і ідей", - написав Путін.

"Ми повинні в кілька разів посилити освітню і культурну присутність у світі - і на порядок збільшити його в країнах, де частина населення говорить російською або розуміє російську", - додав він.

Джерело: Gazeta.ua

 

Партнери

 

oun

usl

Фундація ім. О. Ольжича