Розбудова Держави

Випуски

2012 (№1)

OBKLADYNKA RD 2012


2011 (№1-2)
1'2011

2010 (№1)
2010

Україна на розпутті. Для неї настав дуже важливий і вирішальний момент, - Держдеп США
Вівторок, 24 січня 2012, 00:00

Україні слід прискореними темпами рухатися в бік енергонезалежності й створювати сприятливе середовище для приваблення інвестицій в розробку власних енергоносіїв.

Про це заявив Спецпосланець з енергетичних питань у Євразії Держдепартаменту США Річард Морнінгстар в інтерв’ю програмі «Енергонадзор» на «5 каналі», повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на «Главком».

«Україна на розпутті – дуже важливий і вирішальний момент настав. Для України дуже важливо, щоб була енергетична незалежність, щоб було прийнято заходи, аби цю незалежність забезпечити. Україна повинна модернізувати свою ГТС, зробити більш ефективною та прозорою свою політику. Міжнародні фінансові сили мають знадобитися, щоб досягти цього», - сказав Морнінгстар.

На думку Спецпосланця з енергетичних питань Держдепартаменту Україна повинна активно вживати заходи щодо збільшення власного видобутку газу, в тому числі з нетрадиційних джерел, приваблюючи інвестиції та технологію у видобувну галузь.

«Україна також повинна дуже швидко рухатися, розробляючи власні внутрішні ресурси, традиційні енергоресурси. А також нетрадиційні, такі як сланцевий газ. І варто забезпечити заходи для того, щоб створити позитивне середовище для інвестицій. Для того, щоб приваблювати зовнішні фінансові ресурси й технології й користуватися цим як можна краще», - зазначив Морнінгстар.

За матеріалами ЦЕНЗОР. НЕТ

 

Партнери

 

oun

usl

Фундація ім. О. Ольжича